הגישו התנגדות לחוק דרקוני שרוצים להעביר במחטף מהיר – העברת מידע על מתחסנים לרשויות המקומיות

אחרי האיכונים, האזיקונים, האיים הירוקים, התווים הסגולים, כפיית הבידודים, המסיכות, הסגרים הגיע הרגע שגם הזכות הבסיסית שלכם לפרטיות, לחיסיון רפואי נזרקת לפח.

מה אומרת הצעת החוק החדשה:
"סעיף 20ט (א) יקבע את סמכות המנהל הכללי של משרד הבריאות להעביר לרשויות המקומיות ולמשרד החינוך, מידע מזוהה על המתחסנים – מי שהתחסנו, שטרם התחסנו ושקיבלו חיסון ראשון אך טרם קיבלו חיסון שני – על מנת שגורמים אלה יסייעו למשרד הבריאות בעידוד האנשים להתחסן, באמצעות פעולות שונות שיוגדרו על ידי המנהל."

בקצרה, פרטיכם האישיים יועברו לרשויות יחד עם בחירתכם לקבל את הטיפול הניסיוני או להימנע ממנו על מנת שיוכלו "לעודד אתכם" לשתף פעולה, בכל אמצעי שיוגדר על ידי המנהל.

האם אתם מוכנים לזה?

אנחנו לא.
אנחנו נמשיך לקרוא לשמירת הזכויות הבסיסיות של כולנו.
אסור לאפשר למצב להמשיך להדרדר.

עורכת הדין דנה סרבי-קובלסקי כותבת על הצעת החוק:

האם הרשות המקומית תוכל לדרוש מכם לשלם יותר מס?
האם הרשות המקומית תוכל לשלול מכם שירותים שונים שהיא מעניקה לתושביה על בסיס העדר ההסכמה שלכם לקחת חלק בהליך רפואי ניסיוני בלתי הפיך בעל סיכונים?
אי אפשר בוודאות לדעת אבל כנראה שכל התשובות נכונות.
"עידוד" התחסנות על בסיס מידע אינדיבידואלי של כל תושב ותושב זה לא שלט חוצות בצמתים הראשיים בעיר. בשביל זה לא צריך רשימה שמית. הרשימה השמית נועדה להפעלת לחץ אישי על כל מי שמעז לשמור על אוטונומית הרצון והחירות הרפואית שלו. תשאלו את עצמכם: האם אתם רוצים לקום מחר בבוקר לתוך מציאות כזו? אם התשובה היא: לא!
תתנגדו!!!

הכנסו לאתר התזכירים וכתבו את התנגדותכם.
מוזמנים להעתיק מכאן או לכתוב משלכם:

ליחצו כאן לכתיבת התנגדות באתר החקיקה הממשלתית

ברצוני להביע את התנגדותי המוחלטת לכל מסירה של פרטיי הרפואיים. זכותי לחיסיון רפואי מוקנית לי מעצם היותי אדם, המדינה אינה מעניקה לי זכות זו ולכן אינה יכולה להחליט לשלול אותה ממני.

ליחצו כאן לכתיבת התנגדות באתר החקיקה הממשלתית

מתנגדת לחוק שמחזיר אותנו אחורה שמונים שנה לתקופה שבה לאדם לא היתה בעלות על המידע הרפואי שלו, לתקופה החשוכה שבה לאדם לא היתה חירות על גופו וההליכים הרפואים שבוצעו עליו בוצעו ללא הסכמה חופשית ומרצון.

חוק זכויות החולה לא נולד בריק. הוא נולד לתוך הבנה שמדינות שמתיימרות להיקרא "מדינות דמוקרטיות" חייבות להעניק הגנה לזכויות אדם בסיסיות, לרבות זכות ההסכמה מדעת וזכות החיסיון על מידע רפואי.

לבני אדם יש זכויות יסוד. הזכות לאוטונומיה של הרצון, הזכות שלא יופעל על אדם לחץ לקבל טיפול רפואי – בפרט טיפול רפואי בלתי הפיך בעל סיכונים – היא אבסולוטית. המדינה לא העניקה את הזכויות האלה לאדם והיא לא יכולה לקחתם.

טיוטת החוק הזו היא לא רק תעודת עניות למדינת ישראל כמדינה שמחשיבה את עצמה מדינה מפותחת ו"דמוקרטית", המסמך הזה הוא למעשה הכרזה קבל עם ועדה שבית המחוקקים של מדינת ישראל סבור, שהאזרחים במדינת ישראל הם לא בני אדם בעלי זכויות. הם עבדים.

ליחצו כאן לכתיבת התנגדות שלכם באתר החקיקה הממשלתית


לקבלת התראות על שידורים וחומרים של העמותה הרשמו לרשימת התפוצה.
לתמיכה בעמותה על מנת שנוכל להרחיב ולהגביר את הפעילות שלנו:
תרומה בהוראת קבע חודשית
תרומה חד פעמית
תודה.

שתפו:

9 thoughts on “הגישו התנגדות לחוק דרקוני שרוצים להעביר במחטף מהיר – העברת מידע על מתחסנים לרשויות המקומיות”

 1. הממשלה שלנו עושה משהו פשיסטי שמזכיר משטרים אפלים. וכבן של ניצולי שואה אתם מבינים לאיזה משטר אני מתכוון. בבית ספר התיכון היה לי ויכוח עם המחנך. ולדעתו פאשיזם לא יכול להתרחש בישראל. אני טענתי שזה יכול לקרא בכל מקום וגם בארץ. כנראה ראיתי את הנולד בלי לדעת. זה קורה עכשיו באמתלה של מגפת דמה. למדתי דבר נוסף שאדם עושה כזו עבירה קשה על זולתו. סופו יהיה עצוב מאוד. אני לא מקנא בממשלה, בחברי כנסת, ובמשתפי הפעולה. אני מאחל לכולנו שנצא מנצחים לא רק עבורינו אלא גם לדודות הבאים. יהודה קורן.

 2. התנהלות המוכרת ממשטרים אפלים.
  מה קרה לסכויות היסוד שלנו ?

 3. אתם מסמנים אנשים כמו בימי השואה. עוברים על כל חוק אפשרי של חופש הפרט, חופש הבחירה, ריבונות האדם על גופו ועל בריאותו.

  אני אפילו לא מדבר על זה ששיעור התמותה הממוצע ברחבי העולם מקורונה על פי האו"ם הוא 0.27%, נמוך בסדר גודל ומעלה מהתחזיות הראשוניות, בסדר גודל של עונת שפעת ממוצעת, וזאת בהנחה שכל מי שמת מקורונה כביכול אכן מת מקורונה ולא עם קורונה, ומחליקים את כל גניבת הקולות משפעת ועוד לטובת קורונה.
  https://www.facebook.com/yaffa.shirraz/posts/10158695999732629
  זו מגיפה של בדיקות שקריות.
  https://www.facebook.com/yaffa.shirraz/posts/10158661766697629

  וממילא יעילותו של ה"חיסון" לא באמת הוכחה במחקרים, וגם לא בטיחותו, ובוודאי שלא תועלתו.
  https://www.facebook.com/groups/VaccineChoiceIL/permalink/2892746530959366/

  וגם זה לא רלוונטי. כי בבסיס זכות האדם לבחור מה הוא רוצה להחדיר לגופו.

 4. בס"ד

  אני מתנגד לכפייה שכל דבר וודאי של חיסונים

 5. מתנגדת! לא הגיוני שיש מציאות כזאת במדינה דמוקרטית!

השאר תגובה