שתפו:

מתנה מעמותת חיסונים – בחירה מושכלת:

כל שבוע תוקרן כאן הרצאה אחת קריטית על חיסונים מתוך התכנים של כנס החיסונים שערכנו בסוף 2019.
ההרצאה תהיה זמינה לכם לצפייה חופשית למשך שבוע אחד, ולאחר מכן היא תחזור לספרייה שאליה יש גישה למי שרכש את כל תכני הכנס.

אתם מוזמנים בשבוע הזה להפיץ אותה לחברים, לשתף אותה בפייסבוק, להעביר אותה בוואטסאפ וכמובן לחזור בשבוע הבא להרצאה נוספת.

הירשמו כאן על מנת לקבל עדכון על כל הרצאה חדשה שמתפרסמת כאן:


פתיחת הכנס:

הרצאת השבוע:

אדג’ובנט האלומיניום בחיסונים, פרופ’ רומן ג’רארדי וג’יומט קורפו.

מהו אדג'ובנט? אותו מרכיב המעורר סערה בכל שיחה בנושא חיסונים.
האם הוא אלומיניום, המתכת הרעילה לגוף שיוצרת נזקים, או שזה רק מלח ואין לו שום השפעה מהותית? 

פרופ’ רומן ג’רארדי רופא מומחה בניורולוגיה ובפתולוגיה ומהחוקרים המובילים בעולם בנושא אדג'ובנט, האלומיניום בחיסונים וד"ר ג’יומט קורפו, מומחית בטוקסולוגיה ומצוות החוקרים של פרופ' ג'רארדי מהמובילים בעולם בנושא זה, בהרצאה מרתקת וחשובה על חשיבות האדג'ובנט כמרכיב בחיסונים, והשפעותיו על המוח ומערכת העצבים. 


צפו בהרצאה:


הירשמו לקבלת עדכונים על ההרצאות הבאות שעולות:


הרצאות שכבר פורסמו כאן וחזרו למאגר, זמינות לרכישה:

פאנל משפטי – בנושא הסכמה מדעת

פאנל מומחים מרתק בו מוצגים המהלכים המתרחשים בעולם ובעיקר בישראל. עצות שימושיות ומידע חיוני להורים הבוחרים לחסן או לא לחסן מאת עורכי דין מתנדבים הפועלים למען הסכמה מדעת וחופש בחירה בנושא החיסונים.בהשתתפות ד״ר מארי הולנד, דל ביגטרי, עו״ד קים מק רוזנברג, עו״ד סופיה שטיין עיני, עו״ד דנה קובלסקי, עו״ד תמיר טורגל .

לרכישה וצפייה

בטוחים ויעילים? פאנל רופאים בנושא חיסונים, פגיעות מחיסון והתמודדות עם מחלות.

מדוע רופאים לא מבטאים חששות הנוגעים לחיסונים? מה צריך לדעת לפני שמקבלים החלטה וכיצד לנהל שיח שפוי עם הרופא שלך? מה עושים במקרה של פגיעת חיסון? זאת ועוד בדיון עם רופאים שלא מפחדים להביע דעה בנושא החיסונים .
בהשתתפות: ד”ר חיים רוזנטל, ד“ר גיל יוסף שחר, ד”ר פיטר ניידנוב, ד”ר דיאנה פלשר, ד”ר ג’יין דונגן,  ד”ר מלקולם קנדריק

לרכישה וצפייה

האומץ לומר את האמת – ד"ר ג'יין דונגן

הרצאה מרתקת מאת הרופאה היחידה בבריטניה שעמדותיה בנוגע לחיסונים הוכרו בבית המשפט כאמינות וחפות מאינטרסים. ד”ר דונגן, רופאה מומחית מעל 35 שנה ופעילה בהנגשת מידע אמין על חיסונים ברחבי העולם חולקת מנסיונה האישי ופורשת בפנינו בבהירות רבה את מה שלא מספרים לנו על החיסונים, המחלות השונות ואיך להתייחס למידע המגיע לציבור ממערכת הבריאות.

ד”ר ג’יין דונגן הוסמכה לרפואה בבית הספר לרפואה של בית החולים סנט מרי, אוניברסיטת לונדון, בשנת 1983. הכשרתה הרפואית כוללת תאונות וחירום, אורתופדיה וטראומה, רפואת ילדים, טיפול נמרץ בילודים, מיילדות וגינקולוגיה, אף אוזן גרון, דרמטולוגיה ורפואה כללית. היא התמחתה עם סיום התואר בבריאות ילדים, מיילדות וגינקולוגיה ופרקטיקה כללית, לפני שהפכה לרופאת משפחה. בשנת 1990 החלה ללמוד הומאופתיה וכיום היא עובדת כרופאה הומיאופתית ורשומה כמומחית להומאופתיה.

לרכישה וצפייה

ד”ר דניאל מישורי – ההסתה בשיח החיסונים

ההסתה בשיח החיסונים – מבחן בדמוקרטיה, חירות, זכויות אדם, מדע, אתיקה ובריאות הציבור. – ד”ר דניאל מישורי מרצה מאוניברסיטת תל אביב פורס בפנינו שלב שלב את הדיון על הססני חיסונים והסכמה מדעת. מדוע אסור לנו לשאול שאלות? הרצאה על דמוקרטיה, זכויות אדם והשתקת הדיון על רקע התפרצות החצבת ב 2019.

ד”ר דניאל מישורי, פעיל חברתי וסביבתי; חבר סגל בכיר בחוג ללימודי הסביבה, ביה”ס לסביבה ולמדעי כדור הארץ ע”ש פורטר, אוניברסיטת תל-אביב; מתמחה בביואתיקה, אתיקה סביבתית, אתיקה עסקית, גוף וסביבה, ועוד; מתמחה בניתוח מחלוקות במדע וברפואה. ראש הצוות המקצועי, “שומרי המים”; מחבר הספר “יציבות: מחקר על גוף, תודעה וסביבה” (גרף, 2018). 

לרכישה וצפייה

לגנוב הסכמה מדעת – תעשיית החיסונים וחציית הגבול שלה בקרב בני נוער וילדים – ד"ר מרי הולנד ועו"ד קים מק-רוזנברג.

מה המשמעות של “הסכמה מדעת”? מדוע הסכמה זו חיונית ואיך תורת האאוגניקה משפיעה על כולנו? נקודת המבט המשפטית בנושא חובת חיסונים, זכויות הפרט מול התועלת הציבורית ומבט מקרוב על החיסון לפפילומה, הניסויים הקליניים וההשלכות. ד”ר הולנד ועו”ד רוזנברג מחברות הספר “חיסון ה HPV עומד למשפט” בהרצאת חובה להורים ובני נוער.

ד”ר מרי הולנד, משפטנית. יועצת כללית ב-Children’s Health Defense. לאורך שבע עשרה השנים הקודמות, היא לימדה בבית הספר למשפטים בניו יורק.כתבה מספר סקירות חוק ומאמרים בנושא דיני ומדיניות חיסונים והיא המחברת המשותפת של הספרים The HPV Vaccine on Trial  , Vaccine Epidemic. היא העידה לטובת שמירה והרחבה של פטורים מחיסונים בבתי המחוקקים בקליפורניה, מערב וירג’יניה, מיין, ניו יורק וורמונט והשתתפה בכמה תדריכים לפקידי הממשל ופקידי מדינה. 

לרכישה וצפייה

חיסונים – איפה העובדות? – ד"ר מלקולם קנדריק.

מה אומרים המחקרים ואיך להתייחס לפרסומים? הרצאה מרתקת, פוקחת עיניים ומלאת הומור בריטי שנון מאת ד”ר קנדריק, רופא משפחה סקוטי ומחברם של הספרים “רפואת יתר” ו”תרמית הכולסטרול”. ד”ר קנדריק המגדיר עצמו כ”מכחישן” עוסק שנים רבות בחשיפת הכשלים המדעיים בהמלצות הרפואיות.

ד”ר מלקולם קנדריק, רופא סקוטי שעובד בסמוך למנצ’סטר בבריטניה. מודאג עמוקות מהאופן שבו תעשיית התרופות עושה מניפולציה בנתונים וסטטיסטיקות על מנת להפיק תועלת מתרופות שונות ומתעלמת או מדכאה תופעות לוואי מזיקות רבות. מרצה ברחבי העולם בנושאים רפואיים שונים. 

לרכישה וצפייה

בדיקות האיכות של חיסונים – מה באמת מכילים תרכיבי החיסונים השונים?


נחשו כמה חומרים זרים יש בחיסון הפפילומה…
הארגון האיטלקי קורבלבה בתיאור מזעזע של בדיקות המעבדה אותן ביצעו לתרכיבים שונים.
האם החיסונים נקיים מזיהומים?
מהו סטנדרט האיכות של תרכיבים אלו?
האם הם מסוגלים למנוע מחלות והאם יש קשר בין חיסונים לתחלואה בסרטן וביעילות אוטואימוניות?
מידע פוקח עיניים מאת הד”ר לרוקחות לורטה בולגן שניהלה ופיקחה על הבדיקות המעמיקות שנערכו לחיסונים, עם הקדמה מאת נציגת קורבלבה ולריה רמפנה.
לרכישה וצפייה

חיסונים – האבולוציה של ״מדע רע״ – דל ביגטרי

הרצאה שתשאיר אתכם פעורי פה לנוכח האמת הפשוטה. בשפה ברורה ועם גיבוי מדעי מלא תקבלו את כל הפרטים שצריך להשלמת התמונה סביב תעשיית החיסונים. הכשלים, ההסתרות ואוזלת היד הממסדית עם התמקדות בהיבט הבטיחות של החיסונים השונים. דל ביגטרי,  בעברו זוכה פרס האמי על התוכנית הרופאים והיום ממובילי המאבק העולמי למען הסכמה מדעת ב 90 דקות של הגיון צרוף. הרצאה שללא ספק תשאיר לכם טעם לעוד.

דל ביגטרי הוא אחד הקולות הבולטים בתנועה להעלאת מודעות על הסיכונים בחיסונים, ברחבי העולם. מייסד העמותה ללא כוונת רווח, בשם Informed Consent Action Network, ומנחה תכנית האירוח The HighWire.
לרכישה וצפייה


תימכו בעמותה ו/או רכישו גישה לכל התכנים.

באהבה,

צוות חיסונים בחירה מושכלת.


שתפו:

8 thoughts on “הרצאת השבוע – ידע קריטי להורים, רופאים ואחיות”

 1. האם יד תתוכניות למנוע הטבות למי שלא מתחסן? ומה אפשר לעשות עם זה?

 2. לאחר קבלת המידע החשוב והיקר על ידכם – רציתי לבקש אם אפשר להמליץ על תחלופה ראויה למניעת המחלות הקשות כגון פוליו וכדו'

  1. כבר למעלה מ30 שנה לא היה כאן אפילו מקרה אחד של פוליו!!!
   היה רק מסע חיסון מיותר ומזיק.
   מוזמנים לבדוק!

 3. הייתי בכנס ,כעת צפיתי שוב בדל המדהים .. כל כך מרגש , כל כך חשוב , ירדו לי דמעות בסוף .

 4. מדהים ומרגש לראות אנשי אמת דוברים את שבלבבם – ובלבבי. מודה לעמותה תודה ענקית!!

 5. יש לי שתי שאלות. 1. מה לגבי חיסונים לחיות? 2. האם חיסון לכלבת(לבני אדם) יעיל?

  1. השאלה היא אחרת.. מובן מאליו במקרה של חשש לכלבת כי הסיכונים מהחיסון אפסיים לעומת הסיכון מהמחלה לאדם שננשך מכלב חולה הוא חשש לחולה כלבת. מצד שני, מה אם החשש זעיר? לדוגמא חיסונים לתינוקות בני יומם נגד צהבת בי שהיא מחלת מין ונניח לרגע שאין למישהו במשפחה הקרובה שלהם חולה. האם זה שווה את הסיכון? בארץ יש פחות מ9000 חולים. מצד שני יש למעלה מ20,000 משפחות פגועות מחיסון אחד של צהבת בי. האם זה היה שווה את זה?

השאר תגובה