חיסונים - בחירה מושכלת
6.34K subscribers
444 photos
222 videos
45 files
907 links
ברוכים הבאים,
מטרת הערוץ היא להנגיש מידע עדכני, ביקורתי, מעמיק, ענייני, ומהיימן בנושא חיסונים.
שימו לב, תוכן ערוץ זה אינו מהווה ייעוץ משפטי/רפואי ובכל מקרה פרטי יש להתייעץ עם עו"ד או רופא. העמותה אינה עוסקת במתן ייעוץ משפטי או רפואי.
educated-choice.co.il
Download Telegram
ממשיכים להאבק עד שכל מחטפי החקיקה שאיפשרו את תקיפת ריבונות גופינו ימחקו מספר החוקים
מפגש מיוחד עם יו"ר העמותה, עו"ד תמיר טורגל

חברים יקרים,
ביום ב' הקרוב, 9/5/22, נערוך בראש העין מפגש עם יו"ר העמותה, עו"ד תמיר טורגל.

להרשמה לחצו על הלינק בתחתית ההודעה.
מספר המקומות מוגבל.

נתראה!

צוות העמותה
https://forms.gle/gF1d5pqanWnVsvhbA
מפגש עמותה עם יו"ר העמותה, עו"ד תמיר טורגל. הצטרפו אלינו. משודר בלייב 🌻
https://fb.watch/cV1UG6B-Vf/
Forwarded from Avi Barak
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
This one is Hebrew only. sorry folks, I am working on new English speaking videos.
-
השיעור הראשון והבסיסי של כל אמן אשליות - גרום להם לשנות נושא, להסתכל לכיוון אחר.

סרטון חדש - אחת עשרה דקות וחמש שניות על ה-שיטה.
איך פסיכולוגים, אנשי יח"צ, תקשורת ומשרדי ממשלה, השתמשו בתיוגים, הכללות, שקרים, מניפולציה, צנזורה והטעייה, על מנת להגחיך, לבטל ולפרק כל דיון לגיטימי על דברים מהותיים וקריטיים בחיינו.

מי שמסכים/ה עם הנאמר? הכי טוב יהיה להעלות קובץ מקור.
בדרכים הבאות:
1. הורדה ישירה מהלינק הבא: הורדה
2. צפייה ב-ראמבל.
3. הסרטון בפייסבוק.
עקבו אחרי כאן
תודה וזכרו - הפעם? לא מדפדפים הלאה, לא שוכחים, לא מוותרים. השיטות שבהן נקטו, הן שיטות שימשיכו להיות בשימוש שוב ושוב, כדי להביא את האג'נדה שלהם לכדי מימוש.
עלינו לזהות את אותן השיטות ולהתריע.

אנא שתפו בכל דרך (מקור או שיתוף).
יום טוב.
על עיוות הערכים בהובלת סין

שלחה לנו בת ציון שלומי:

עצרת חשובה מאוד התקיימה מול שגרירות סין במחאה על אכזריות המשטר הסיני

ובין היתר הגיע לשם ח"כ לשעבר משה פייגלין שמסביר:

מה הקשר בין הפרות זכויות האדם בסין לבין ההווה או העתיד שלנו כאן בישראל - או בכל מקום בעולם?

מה בין המשטר הסיני לבין ערכי קדושת החיים וערך האדם

מה זולג לנו מסין - ביטול זהות לאומית, משפחתית, אנושית?
עם פשיטת הרגל ההדרגתית של מדינת הלאום, מסתבר שאנו נתונים יותר ויותר 
לשלטון גלובלי שאין לנו שום בחירה לגביו ובדעתו לדרוש צייתנות מוחלטת.

פרופ' יובל הררי הישראלי זורם עם המגמה הסינית באומרו:

" לא צריך כל כך הרבה אנשים..." 

מתוך תפיסה של 'יותר אנשים - יותר בעיות'.

פייגלין מוסיף ששלטון כזה עלול לייצר את ערימות הגולגלות הגדולות ביותר בהיסטוריה האנושית.

מה עושים?
כדאי לחשוב ולפעול.

https://youtu.be/bgaAJF6xBHA
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
חברת הפרלמנט האירופי, קריסטין אנדרסון, קוראת לאזרחי אירופה להתחיל לפעול עכשיו!
---
אזרחים יקרים,

הנה הנאום הנוכחי שלי באולם המליאה של פרלמנט האיחוד האירופי על אמנות ה-WHO, שמשמעותן - ברגע שייכנסו לתוקף - ביטול דה פקטו של כל העקרונות הדמוקרטיים הבסיסיים ובכך יוכרז סופו של שלטון העם לטובת דיקטטורה טכנוקרטית של האליטות העולמיות.

אם תסתכלו (שוב) על אולם המליאה הכמעט ריק, זה עשוי לתת לכם אינדיקציה טובה עד כמה חברי המפלגות האחרות באמת מתעניינים בנושא הכל-כך חשוב הזה.

בברכה,
שלכם, קריסטין אנדרסון, חברת הפרלמנט האירופי (AfD)
https://t.me/christineanderson/601
Forwarded from Robert W Malone, MD
Global COVID Summit Declaration IV

A Joint Statement, representing 17,000 Physicians and Medical Scientists to end the National Emergency, Restore Scientific Integrity, and Address Crimes Against Humanity.

https://globalcovidsummit.org/news/declaration-iv-restore-scientific-integrity

📌Follow and Share👇🏻
🔬🧬 @RWMaloneMD
ד"ר יואב יחזקאלי:
כחבר בהסתדרות הרפואית ראיתי בעצב את מודעת התמיכה בראשת שרותי בריאות הציבור, על מאפייניה הטוטליטרים. המודעה בעיני מיותרת ומביישת.
היתי רוצה לראות מודעות תמיכה במתמחה שקרס תשוש אחרי 30 שעות תורנות, ברופאה שהוטרדה או ברופאה בקהילה שספגה איומים, ולא בבעלת תפקיד במשרד הבריאות שלא נגעה בחולים שנים רבות. גם השימוש הזה בדמי החבר שלי באיגוד מקצועי תמוה.

כרופא שמטפל בחולים, לא בגרפים, אני חושב שראשית לכל אנחנו, האיגוד שלנו והציבור צריכים לשאול וזכאים לתשובות מהאחראים לניהול הקורונה על כמה שאלות:

מדוע המשכתם להוביל מדיניות שגויה של סגרים, בדיקות ובידודים, סגירת מערכת החינוך, עטית מסכות וחיסון אוכלוסיה שאינה בסיכון מקורונה בחיסון שאינו מונע הדבקה, כאשר כבר היה ברור לכל שהאמצעים הללו חסרי תועלת והרסניים ?

מדוע אתם מתחמקים כבר שנתיים מדיון מקצועי פתוח כפי שמקובל ברפואה ומדע, ומסיתים נגד רופאים וחוקרים המציגים גישה שונה לניהול משבר הקורונה ?
מדוע אתם מתעלמים ממחקרים, ממידע ומנתונים מדעיים הסותרים את מדיניות משרד הבריאות ? מטיפולים תרופתיים לקורונה שאינם פטנט יקר להחריד של חברות פארמה ?

האם אתם מבינים את משמעות הפגיעה של המדיניות שלכם בפרופסיה הרפואית וברופאים ? באתיקה, בחובת הזהירות, בשיקול הדעת הקליני, באמון הציבור בנו הרופאים ?

מדוע את נמצאת בניגוד ענינים בנוגע לחיסון לקורונה ? אי אפשר להיות גם רגולטור, גם קובעת מדיניות רכש והתחסנות וגם חתומה על מאמרים על אותו תכשיר.
מדוע את מופיעה בשמך, באופן חסר תקדים ולא מקובל, בהסכם חסוי בין המדינה ליצרן החיסונים, שהחיסיון עליו מסתיר מידע חיוני מאיתנו הרופאים ומהציבור ? האם ידעת על מסמך הדיווח של פייזר ל- FDA מפברואר 2021 על תופעות הלואי החמורות הרבות של החיסון והסתרת אותו מאיתנו הרופאים ומהציבור ?

מדוע התעלמתם מחובת הזהירות הרפואית והובלתם לכאורה ניסוי רפואי באוכלוסית ישראל, ללא בקרה והסכמה מדעת ? מדוע דחפתם חיסונים לילדים ללא צורך, בניגוד להמלצות מקצועיות מהעולם ?

מדוע הינכם ממשיכים להתעלם מתופעות הלואי של החיסון לקורונה, ואינכם ממלאים את החובה המקצועית והחוקית לחקור ולדווח על התופעות ? מדוע שיעור הדיווח של ישראל ל- FDA וליצרן על תופעות לואי כה נמוך ביחס למדינות אחרות ?

מדוע כפיתם בפועל טיפול רפואי על אזרחי ישראל תוך אפלייה ופגיעה בזכויות של מי שבחרו שלא לקחת אותו, וזאת בניגוד לאתיקה הרפואית ?

מדוע אתם מציגים מצגי שווא מגמתיים ומטעים לממשלה, לכנסת, לבתי המשפט, ומפיצים מידע לא נכון לציבור המקצועי והכללי, הכל בשביל להצדיק פעולות קיצוניות ?

מדוע אינכם לוקחים אחריות ומודים שהמדיניות שאתם אחראים לה גרמה נזקים בריאותיים, כלכלים וחברתים עצומים, בעיקר לחלשים שבחברה, וחירבה את האמון במערכת ?

מדוע הזרמתם מיליארדים מכספינו משלמי המיסים ללא צורך לכיסיהם של חברות בדיקות רפואיות, יבואנים וציוד, חברות כח אדם וחברות פארמה, להקמת מפקדה מיותרת ל״קטיעת שרשרות הדבקה״ ולכל אותן פעולות חסרות תוחלת ?

מדוע אימצתם תרחישי קיצון מופרכים ועשיתם שימוש באסטרטגיה של הטלת פחד ואימה על הציבור, בניגוד לעקרונות ההסברה הנכונה בניהול משבר, ותרמתם בכך לחרדה ולדכאון באוכלוסיה ולפגיעה בחוסן האישי והלאומי ?

מדוע דחפתם להכרזת מצב חירום והתקנת תקנות חירום, שפגעו בחירויות יסוד ובדמוקרטיה, כאשר לא היה לכך בסיס וצורך במציאות העובדתית ?

עובדי מדינה ונושאי משרה ציבורית נושאים באחריות, חובת אמונים ותשובות לציבור.
יש צורך בחקירה ציבורית בלתי תלויה של ההתנהלות והמדיניות בקורונה, והאם הופרה חובת האמונים לציבור. זו בעיני הדרך הנכונה מקצועית וציבורית כדי להביא לריפוי.

למחאה ציבורית לא רק שיש מקום לגיטימי בדמוקרטיה: היעדרה הוא סימן מדאיג למצבה של חברה.
הפגנה היא זכות יסוד לפי חוק.
ציבור גדול נפגע מצעדי הממשלה במשבר הקורונה: מההגבלות, מההדרה ומההתעלמות. יש בקרבם כאב, שממנו נובעת מחאה אותנטית ואכפתית. המשך ההתכחשות של הממסד הרפואי לרחשי לב של ציבור גדול תעמיק את חוסר האמון.

ההקשר היום הוא רחב יותר: כי באצטלה של מגיפת ״קץ האנושות״ מצעידה הממשלה את ישראל מדמוקרטיה לשלטון אוטוריטרי.
אינני סבור שהפגנה ליד הבית הפרטי של בעל תפקיד היא הדרך הנכונה למחות, אלא מול מקום העבודה. אבל זו נורמה שהתקבעה.
לאלימות אין שום מקום, והעובדה היא שאיש מהמפגינים לא הואשמו.
לפני שבאים בטענות למוחים, צריך לדרוש תשובות מהאחראים.
להסתדרות הרפואית יכול להיות תפקיד חשוב בכך, אם תראה בעיניים את המטופלים ואת הרופאות.ים המטפלים, ולא רק את גורמי הכוח במערכת.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=675323240225681&id=100032440341837
קיראו את התגובות.
גם אליינו הגיעו עדויות רבות על מתן חיסון על אף הוראות מפורשות של ההורים שלא לתת.
https://www.facebook.com/groups/242682556373559/permalink/1016475785660895/
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
********עם כתוביות בעברית***********
אזרחים יקרים,

הנה הנאום הנוכחי שלי באולם המליאה של פרלמנט האיחוד האירופי על אמנות ה-WHO, שמשמעותן - ברגע שייכנסו לתוקף - ביטול דה פקטו של כל העקרונות הדמוקרטיים הבסיסיים ובכך יוכרז סופו של שלטון העם לטובת דיקטטורה טכנוקרטית של האליטות העולמיות.

אם תסתכלו (שוב) על אולם המליאה הכמעט ריק, זה עשוי לתת לכם אינדיקציה טובה עד כמה חברי המפלגות האחרות באמת מתעניינים בנושא הכל-כך חשוב הזה.

בברכה,
שלכם, קריסטין אנדרסון, חברת הפרלמנט האירופי (AfD)

תודה לרונן מגדל על הוספת כתוביות בעברית
ד"ר רעיה ליבוביץ:

ביקורת קשה נגד יו"ר הר"י שכינה מפגינים: "מתנגדי חיסונים מיליטנטים"
------------------------------------------------------

קבוצת הרופאים 'אפשר גם אחרת', המונה למעלה מ-100 רופאים, טוענת כלפי יו"ר הר"י: "רותם את ציבור הרופאים שאותו הוא מייצג בעניין שאינו בתחום מקצועיותה של ההסתדרות הרפואית" .

הקבוצה פנתה בשבוע שעבר אל יו"ר הר"י, פרופ' ציון חגי, בדרישה לחזור בו מהביקורת הקשה שביטא במכתב שנשלח על ידו לראש הממשלה ושריה, שהתייחס להפגנות שמתקיימות בימים אלה מול ביתה של ד"ר שרון אלרעי-פרייס. במכתב קבע חגי שהמפגינים מול בית ראש בריאות הציבור הינם "מתנגדי חיסונים מיליטנטים", כי מדובר ב"הפגנה בלתי חוקית". המפגינים כונו על ידי יו"ר ההסתדרות הרפואית "רודפים".

במכתב התגובה טוענים הרופאים כי בדבריו נשמעה ביקורת על החלטת בית המשפט לשחרר את המפגינים. לדבריהם, "במקום להבין שאם כך החליט כבוד בית המשפט, הרי שזוהי ההחלטה המחייבת והראויה ביותר, הרי שמהמכתב עולה שרופא – בכיר ומכובד ככל שיהיה – מערער על החלטת בית המשפט ומטיל את כובד משקלו המקצועי, ואף במשתמע רותם את ציבור הרופאים שאותו הוא מייצג, בעניין שאינו בתחום מקצועיותה של ההסתדרות הרפואית". הרופאים קראו לו לחזור בו מביקורת זו, שמשמעויותיה כבדות-משק.

הרופאים מדגישים כי "אין במכתב שלנו כדי לתמוך בבחירה להפגין דווקא במיקום זה (מול ביתה של ד"ר שרון אלרעי-פרייס) , אך אילו כל אחד מאיתנו היה ראש שירותי בריאות הציבור, יותר משהיינו מוטרדים מהרעש או מההמולה, היינו מוטרדים מאד מהשאלה: מדוע יש אזרחים רבים במדינה, שמוצאים את עצמם כל כך פגועים ממדיניות משרד הבריאות ומקדישים את עצמם להפגנות האלו שבוע אחרי שבוע? בהקשר הזה, מעניין לדעת האם ראשת בריאות הציבור נפגשה עם המפגינים על מנת לשמוע את אשר על ליבם".

הכותבים מבקשים "להדגיש כי זכות ההפגנה שמורה לכל אזרח במדינה דמוקרטית ולהזכיר את הקביעה החד משמעית של בית המשפט כי עד עתה לא נעשה בהפגנות הללו דבר בניגוד לחוק. גם הפגנות בנושאים אחרים נערכות לעתים מול בתיהם הפרטיים של גורמי המקצוע, וכבר נקבע בערכאות שונות כי פרקטיקה זו, על אף היותה שנויה במחלוקת, עומדת בדרישות החוק. עם זאת, גם לנו - כרופאים ומובילי מדיניות – יש מקום בהרגעת הרוחות בעת הזו."

עוד מציינים הרופאים במכתבם אל יו"ר הר"י, "איננו יכולים כמובן לדבר בשמם של המפגינים, אשר בניגוד לכינוי 'מתנגדי חיסונים מיליטנטים' שהודבק להם, כוללים אנשים מכל שדרות החברה הישראלית והם בעלי תפיסות עולם שונות ומגוונות. אבל אם בכל זאת ננסה לבטא את הלך רוחם – הרי שהם מוחים כנגד העובדה שבשנה האחרונה, הם (או ילדיהם) נאלצו לעבור התערבות פרמקולוגית נגד רצונם, תוך איומים ופגיעה בעבודתם ושגרת חייהם. ישנם היום בארץ אנשים שלא רצו להתחסן כנגד קורונה ואיבדו בשל כך את מקום עבודתם. ישנם חיילים שהוערו באישון לילה כדי להילקח (בהיחבא כמעט( לקבל חיסון, ובהמשך גם זריקת דחף.
"ישנם בני נוער, שעברו חרמות חברתיים קשים, בשל אי רצונם או אי רצון הוריהם שיתחסנו. ישנם אלפי ילדים שלא יכלו להגיע לבית הספר, לאחר שבן כיתה שלהם חלה בקורונה (למרות שהוא דווקא היה מחוסן), אך ורק משום שלא התחסנו כנגד מחלה שאינה מסכנת אותם. אזרחים במדינה חופשית לא מסכימים שכך ינהגו בהם, ועל כך הם מוחים. כינויים בשם הקולקטיבי 'מתנגדי חיסונים מיליטנטים' לא רק שחוטא לעיקר, אלא מהווה – באופן ובנימה שבהם כינוי זה נכתב – העלבה של ציבור אזרחי גדול, והדגמה בולטת של התופעה נגדה הם מוחים. יתר על כן, בשל השימוש הקשה באסוציאציה צבאית ('מיליטנטי') הכינוי הזה עלול להיתפס, בפני עצמו,כהסתה נגד ציבור אזרחי זה".

עוד הם מציינים, בהקשר לאמירתו של חגי שהמפגינים "ממררים את חייה של ראשת בריאות הציבור" - "לא יכולנו שלא להיזכר כיצד אך לפני חודשים ספורים, מקובל היה לדבר על הצורך 'למרר את חייהם של מי שלא מתחסן'. זה היה הבון-טון, שנשמע בריש גלי מכל כלי התקשורת על ידי בכירים ממערכת הבריאות ומכל קצוות הקשת הפוליטית והציבורית, והוא נבע באופן ישיר ממדיניות משרד הבריאות בעת ההיא. הגדילו לעשות כמה מהקולגות שלנו, שאף התנו את החמלה הרפואית – 'זכות הקיום' של המקצוע הנפלא שבחרנו – בשאלה האם מאן דהוא נטל חיסון אם לאו".

בסיכום מכתבם אל יו"ר הר"י הם כותבים: "זוהי העת להודות שנעשו טעויות קשות ביותר בניהול משבר הקורונה, בכללן – השתת התו הירוק (שהיה שגוי רפואית ופסול ערכית מימיו הראשונים, ובוודאי בחודשיו האחרונים), פגיעה אנושה בריבונות האדם על גופו, השתקה אגרסיבית של קולות אחרים וביקורת, פגיעה קשה באוטונומיה של מטופלים ושל רופאים מול מטופליהם, וכפייה דה-פקטו של התערבויות רפואיות.
חיסונים - בחירה מושכלת
ד"ר רעיה ליבוביץ: ביקורת קשה נגד יו"ר הר"י שכינה מפגינים: "מתנגדי חיסונים מיליטנטים" ------------------------------------------------------ קבוצת הרופאים 'אפשר גם אחרת', המונה למעלה מ-100 רופאים, טוענת כלפי יו"ר הר"י: "רותם את ציבור הרופאים שאותו הוא מייצג…
רק משניקח אחריות קולקטיבית על טעויות אלו, אנו סבורים, ניתן יהיה להתקדם לקראת ריפוי החברה ושיקום האמון במשרד הבריאות, שניזוק בצורה כל כך אנושה. רק משנפתח את הדיון להידברות מקצועית, שקופה, מכבדת, אשר מאפשרת קול ומקום לכלל הדעות של אנשי המקצוע הרפואיים והמדעיים – ניתן יהיה לשקם גם את יחסי האמון והכבוד בין הרופאים והרופאות בארץ. העת היא עכשיו".
הרופאים שהצטרפו וחתמו על המכתב בשם קבוצת הרופאים "אפשר גם אחרת": ד"ר שירית אופיר, ד"ר ליאורה אוריאל, ד"ר פאתן אנדראוס-חדאד, ד"ר אמיר אניספלד, ד"ר איל בן-בסט, ד"ר טל ברו -אלוני, ד"ר נדב בלפר, ד"ר ראובן ברק, ד"ר לימור גורן, ד"ר רונית גליניק, ד"ר מיכל הרן, ד"ר איציק וורגפט, ד"ר זלטה חרומוי, ד"ר ניק טאודורוביץ', ד"ר יובל טורם, ד"ר ורד כץ -שניר, ד"ר אבשלום כרמל, ד"ר רעיה ליבוביץ, ד"ר אילן מקובר, ד"ר רותי מרגלית, ד"ר אשל ניר, ד"ר ניר צבר, ד"ר גלית צפלר נאור, ד"ר רחל שוורצמן, ד"ר צביקה שינברג, ד"ר אורית שלמון, ד"ר גיתית רוזין.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5241181532635860&id=100002321965268
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
דיסוננס קוגניטיבי בפחות משתי דקות
היום! נא לפנות זמן ולהשתתף -

חברים זו אחת ההודעות בין החשובות ביותר שיצאה בתקופה האחרונה!

*שימו לב* ! ⚠️
*היום zoom*

*לקראת חתימה על שינוי הרגולציות* *מול ארגון הבריאות העולמי**

זום הסבר עם עורכי דין
=========================
ב-22-28 במאי יתקיים כנס בג'נבה, בו יידונו שינויים ב"רגולציית הבריאות העולמית" (IHR) מטעם ארגון הבריאות העולמי (WHO).

פקידי משלחת ישראל לאו"ם מתעתדים לחתום *ללא יידוע אזרחי ישראל* וללא כל סמכות, על מסמך בעייתי אשר במהותו מאפשר העברת סמכויות רחבות לידי ארגון הבריאות העולמי במצב חירום שעליו יוכרז עי מזכ"ל ה WHO -שהנו אירגון זר לכל דבר, אחת הזרועות של האו"ם.

מי שבעיקר מממן ארגון זה, הם חברות הפארמה ומיודעינו ביל גייטס.

בראש הארגון עומד טדרוס אדהנום - אדם שהואשם ברצח עם בעת ששירת כשר הבריאות באתיופיה (ע"י ארגון APU).

הנכם מוזמנים לשתף ולהשתתף בזום עם עורכי הדין בנושא - עורכת הדין ולנטינה נלין, עו"ד יוסי ביטון, ועוד*הערב, יום ד' 18.5.2022 בשעה 20:00

לינק:
https://admin-ort-org-il.zoom.us/j/85452401705?pwd=ZllMYUt2RjZuK1RpYTIxdHBpZlpDUT09

Valentina Nelin is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: New Meeting
Time: May 18, 2022 08:00 PM Jerusalem

Join Zoom Meeting
https://admin-ort-org-il.zoom.us/j/85452401705?pwd=ZllMYUt2RjZuK1RpYTIxdHBpZlpDUT09

Meeting ID: 854 5240 1705
Passcode: 569301
*
הודעה שקיבלנו ☝🏻 משתפים